Hizmetlerimiz

BAKIM
Bakım standartlarında, " bakım personeli tarafından yapılan temizlik, yağlama, ayar, muayene ve deneyler " olarak tanımlanmaktadır. Asansöre uygulanan bakımın amacı, donanımın performansını, güvenirliliğini sağlamaktır.

TS-EN 13015 bakım prosedürü için tıklayınız.

MONTAJ
18 Mart Asansör müşterisinin istediği koşullarda, mevzuata uygun, her türlü insan, yük, hasta, servis asansörleri ve hidrolik asansörler kurar. Proje aşamasından, montaj, testlere ve ruhsat aşamasına kadar deneyimli kadrosuyla en iyi hizmeti verir. Sistemin teslim sonrasında da her türlü şikayete anında cevap verecek kapasitededir.

REVİZYON
18 Mart Asansör tarafından; teknolojisi ne olursa olsun tüm asansörlerinize zaman içinde yitirdikleri veya hiç sahip olmadıkları bir takım fonksiyonların kazandırılması, asansör güvenliğinin, konforunun ve verimliliğinin artırılması veya estetik görünümünün iyileştirilmesi için modernizasyon gerekebilmektedir. Bu doğrultuda öncelikle 18 Mart Asansör'ün uzman mühendisleri tarafından hazırlanacak tespit raporu ile kullanıcılar bilgilendirilmekte ve sonrasında revizyon/modernizasyon gerçekleştirilmektedir.