Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

18 Mart Asansör, faaliyetine 2003 yılında başlamıştır. Çanakkale'de kurulan firmamız Çanakkale ilinde faaliyet gösteren ilk asansör firmalarındandır.

18 Mart Asansör alanında uzman teknik personeli ile bakım, montaj ve revizyon hizmeti vermektedir. Ayrıca, firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve ihtiyaçlara daha net ve iyi cevap verebilmek amacıyla; tedarikçilerini özenle seçip, yasal mevzuata uyarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarma çabasındadır. Sektöründeki bir çok kuruluşa öncülük eden firmamız, ISO 9001:2008, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm asansör sertifikalarına sahip bir firmadır.

Kalitesini referansları ile sabitleşmiş olan 18 Mart Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, asansör kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan 18 Mart Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

18 Mart Asansör; bugün geldiği noktada Çanakkale ilinde bir çok referansa sahip olmakla birlikte, resmi kurum ve kuruluşların bakım, montaj ve revizyon işlerini başarı ile sürdürmektedir.